נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

חברת רוני סודאי מעגלי אבטחה הינה חברה מובילה ובעלת מוניטין בענף האבטחה, המיגון, החקירות והבילוש. החברה מעניקה ללקוחותיה ייעוץ בטחוני ושירותים נוספים בתחומי המיגון והאבטחה. בין היתר מציעה החברה ייעוץ והתאמת שירותים מדויקת לפי הצורך של הלקוח.

ייסוד החברה

החברה נוסדה על ידי רפ”ק בדימ’ רוני סודאי. רוני סודאי שירת במשך עשרות שנים במגוון תפקידי פיקוד ומטה בתחומי חקירות, אבטחה, שיטור ומודיעין. את ההסמכה שלו לעבודה בתחום הוא קיבל במסגרת שירותו עבור שירות הביטחון הכללי, במהלך השנים הוא ביצע תחקירים וסינון בטחוני כמו גם התאמה של מבחני פוליגראף. כיום הוא מבצע את השירותים הללו עבור לקוחות; הן בשירות המדינה והן בשוק הפרטי.

פעילות החברה כיום

כיום מעניקה החברה שירותים מגוונים ללקוחות בהתאם לצורך בפניו הם עומדים, זאת בהקפדה מקסימלית על רף מקצועיות ועל רמת יעילות אופטימלית. כל העבודה מתבצעת בהתאם לנהלי עבודה ועם רישוי לבצע מעקבים וחקירות פרטיות לכל מטרה. בהסתמך על ידע מקצועי והודות למוניטין ולמיומנות שצברה החברה, יכול כל לקוח לקבל את המענה הנחוץ לו לפי הסיכונים המאיימים עליו, לפי איומים אם יש כאלו וכן הלאה.

הניסיון והמוניטין של החברה

במהלך השנים צבר רוני סודאי, רפ”ק בדימוס, ניסיון רב כראש צוות בילוש וכן בתפקידים נוספים; איש צוות בחקירות ומודיעין, מפקד שלוחה, ממונה אבטחה על אישי ציבור, קב”ט מחוזי, ממונה על מערך הסינון הבטחוני ואבטחת מידע שנמצא ברשות משטרת ישראל. כמו כן הוא מילא תפקיד של קצין מבצעים מחוזי, קצין אג”מ בתחנה אזורית וכן כמפקד מגמת שיטות בבית הספר הארצי ללימודי משטרה.

פעילות ענפה

לצד הפעילות של החברה והענקת שירות ללקוחות משמש רוני סודאי כיועץ בטחוני ראשי לחברת רפואה בינלאומית וכן לחברת פיתוח תשתיות בפריסה ארצית. בנוסף עובדת החברה מול משרד הביטחון, משרד התחברה, מע”צ וגורמים משטרתיים.

חברת רוני סודאי מעניקה שירותים ללקוחות פרטיים, לארגונים, למוסדות, לחברות, לתאגידים ולכל מי שנצרך לקבל שירותי אבטחה ומיגון. כאשר המיגון, האבטחה או תהליכי החקירה נמצאים בידיים אמונות של חברה מקצועית ומובילה, אשר צברה שנות ניסיון כמו גם שורה ארוכה של לקוחות ממליצים, גם אתם תחושו כי הפקדתם את נושא האבטחה בידיים טובות.