נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

מחפשים משרד חקירות מקצועי? צריכים חוקר פרטי?

חקירה פרטית יכולה לסייע לכם במגוון תחומים בין אלה עסקיים או אישיים ולספק לכם מענה במקרים בהם חסר לכם מידע אמין הנדרש לכם לצרכי תביעה, תחרות עסקית וביצוע עסקאות. אנחנו בחברת רוני סודאי מעגלי אבטחה מתמחים בניהול חקירות באמצעות חוקרים מהשורה הראשונה המביאים איתם ניסיון בשירותי הביטחון של ישראל. השירות שלנו ניתן עבור אנשים פרטיים, חברות, בתי עסק ומוסדות הנדרשים להגיע למידע מודיעין אשר ישרת אותם בטווח הקצר והארוך.

שירות חקירות איכותי עבור עורכי דין

אם אתם עובדים בתור עורכי דין בתחום הפלילי או האזרחי ונדרשים להגיע למידע מודיעיני כלפי גוף או אדם מסויים, אנחנו בחברת רוני סודאי מעגלי אבטחה יכולים לסייע לכם בתהליך. אנחנו מציעים לכם שירותי משרד חוקרים פרטיים מהטובים ביותר בישראל המביא איתו שיטות חקירה חדישות ומתקדמות עם אמצעי מעקב מהטובים ביותר בעולם. אם אתם רוצים להביא ללקוח שלכם את המידע הטוב ביותר לצרכי תביעה או הגנה מתביעה, משרד חוקרים פרטיים רוני סודאי יכול לתת לכם מענה מקצועי בכל שלב בתהליך המשפטי שלכם.

ביצוע חקירות כנגד בעלי חובות

אחת החקירות הפרטיות הנפוצות ביותר כיום בישראל הן חקירות כלכליות כנגד בעלי חוב. אם אתם נושים המתמודדים עם בעל חוב הטוען שאין לו את הכספים לשלם לכם, יתכן שביצוע חקירות כלכליות יספק לכם את המידע הנדרש על מנת להוכיח כי לבעל החוב יש את האמצעים לשלם לכם את הכספים שהוא חייב לכם. חקירות פרטיות של בעלי חוב יכולים להתבצע בתהליך מסודר ויעיל ועל פי כל כללי החוק. אנחנו בחברת רוני סודאי מעגלי אבטחה מבצעים חקירות פרטיות לבעלי חובות על פי דרישה ובאופן דיסקרטי.

חקירות ומעקבים עקב חשש לבגידה של בן או בת זוג

מלבד חקירות אחר גורמים עסקיים, אנחנו בחברת רוני סודאי מעגלי אבטחה יכולים להציע לכם גם שירותי חקירות אישות אשר מטרתם להגיע לחקר האמת אחר פעולות בגידה של בן או בת זוג. חקירות אישות הן מורכבות ודורשות ידע רב בתחום ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים, אותם אנחנו יכולים לספק לכם בכל תהליך החקירה.

פנייה למשרד חקירות מקצועי

לפנייה למשרד חקירות רוני סודאי מעגלי אבטחה, התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר או מלאו את הפרטים שלכם בטופס מילוי הפרטים המופיע כאן באתר. צוות החוקרים שלנו ישמח לתאם עבורכם פגישה לתכנון החקירה הנדרשת לכם.