נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

מכונת הפוליגרף מתיימרת לתת תשובה וודאית ביחס לכנות הדברים ולאמינות של גורמים שונים זאת באמצעות בדיקת תגובות פיסיות. ההסבר פשוט – כאשר אדם אומר דבר שקר נוצרות בגופו תגובות בלתי רצוניות שיכולות לגלות כי הדברים אינם נכונים. המטרה היא לוודא כי מועמדים לתפקידים מסוימים מתאימים מבחינת הוגנות ואמינות, ליישב סכסוכים ממושכים, להעלות ממצאים משפטיים ולוודא כי גורמים שנמצאים בקרבתכם לא מועלים בתפקידם, או לא משתפים פעולה עם גורמים שחפצים להזיק לכם. שירותי פוליגרף משרתים את האנושות לאורך שנים, ומביאים תועלת ממשית.

רוני סודאי מעגלי אבטחה ומתן שירותי פוליגרף

חברת רוני סודאי מעגלי אבטחה מציעה מענה מקצועי בכל תחום שקשור לביטחון, לאבטחה, לשלווה ולהגנה. בין היתר מבצעת החברה בדיקות פוליגרף לשם בירור רמת אמינות ויושרה, ועל מנת להציג נתונים משמעותיים על אודות אנשים מסוימים. חשוב לציין כי בדיקות פוליגרף אי אפשר לבצע בלי להיות בטוחים שמי שמבצע את הבדיקה הינו איש מקצוע מנוסה ומיומן אשר מסוגל לתת מענה מקצועי ומדויק, מה שייתן לכם בסופו של דבר את התוצאות המדויקות ככל שניתן. זו הסיבה לכך שאתם צריכים לברר על היכולות ועל המקצועיות בביצוע בדיקות פוליגרף. רק כך אתם בטוחים שיש לבדיקה שאתם עורכים משמעות, וכי התוצאות של הבדיקה יכולות לכוון אתכם הלאה.

המקצועיות והניסיון שלנו למענכם

חברתנו צברה במהלך שנות הפעילות ניסיון עצום והמון יכולות וידע מקצועי נרחב. זאת לצד היכרות עם מערכות מתקדמות ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים. מה שמקנה לנו יכולות מעולות במתן מענה בכל תחום שקשור לאבטחה ולמיגון. כך שאם נוצר צורך לפנות לבדיקת פוליגרף– חברתנו היא הכתובת המומלצת עבור ביצוע הבדיקה. יש לנו את המכשור ואת הצוות המקצועי שיבצע את הבדיקה. עם תום הבדיקה תקבלו את התוצאות כתובות כך שתוכלו להסיק מסקנות ולדעת איפה אתם עומדים.

וותק וניסיון לצד מוניטין וידע נרחב

חברת רוני סודאי רכשה לעצמה שם טוב ומוניטין, מה שמקנה לה את היכולת להעניק ללקוחות מענה מיטבי ברמה הגבוהה ביותר. לצד שירותי מיגון, אבטחה, בניית תוכניות אבטחה וכדומה, אנחנו מבצעים גם בדיקות פוליגרף. אצלנו תוכלו להיות רגועים כי הבדיקה מתבצעת באופן מקצועי וטוב, וכי התוצאות משמעותיות ונותנות לכם את המידע המלא על אודות הנבדק.